Program ridicare acte studii

Joi - Vineri între orele 12.00-15.00

Serii anterioare

Absolvenții promoțiilor anterioare vor transmite o cerere cu privire la documentele solicitate la adresa: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Cererea va cuprinde obligatoriu:
  • nume, initiala tatălui, prenume absolvent
  • cod numeric personal
  • anul absolvirii
  • specializarea / calificarea
  • alte informații relevante (elev venit prin transfer, dacă a susținut și promovat examenul de bacalaureat și in ce an/sesiune, etc)
  • document solicitat
  • date de contact: telefon, email
În urma verificării existenței documentelor în arhiva unității, solicitanților li se va comunica data programării pentru ridicarea documentelor.

Seria curentă

In vederea eliberării adeverințelor de elev, în condițiile scenariului roșu, solicitanții sunt rugați să transmită pe emailul secretariat@colegiuleconomicdpm.ro următoarele informații:
  • nume, inițiala tatălui, prenume;
  • clasa;
  • destinația adeverintei
  • telefon de contact
După întocmirea adeverintelor solicitate, beneficiarii vor fi contactați pentru a stabili modul de intrare în posesia documentelor.